Kalendár

Marec
P U S Š P S N
14
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
15
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
16
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
17
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
18
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
19
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
20
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
21
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
22
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
23
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
24
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
25
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
26
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
27
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
28
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
29
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
30
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
31
14. 3. 2019 - 30. 4. 2019Podporte nás percentami z dane
Aktuality
24.07.2018

Dobrovoľní záchranári z Istebného dokázali svoje kvality

Nestáva sa často, aby sa  celoslovenská súťaž  dobrovoľných záchranárov SČK v poskytovaní prvej pomoci snúbila so skutočným poskytnutím prvej pomoci človeku v ohrození života.  Na tohtoročnom Memoriály  MUDr. Harineka 2018 takúto situáciu zažili členovia DPP  SČK Istebné, ktorí reprezentovali  v tejto súťaži náš Územný spolok SČK.
04.07.2018

Istebnianci z roka na rok lepší

Istebnianci dokázali, že predlekársku prvú pomoc ovládajú z roka na rok lepšie
21.06.2018

Ocenenie prišlo aj na Oravu

Ocenenie prišlo aj na Oravu
13.06.2018

Návšteva amerických študentov z univerzity Bryan College

SČK Územný spolok Orava Dolný Kubín umožnil americkým študentom Abi a Ethanovi z Tennessee týždňovú stáž,  zameranú na  zoznamovanie sa s dobrovoľníckou prácou na Slovensku.  
13.06.2018

Prvú pomoc zvládli mladí na jednotku

Prvú pomoc zvládli mladí na jednotku
13.06.2018

Oceňovanie viacnásobných bezpríspevkových darcov krvi

Dňa  12.06.2018 zorganizoval SČK ÚZS Orava Dolný Kubín slávnostný aktív darcov krvi, ktorý bol spojený s oceňovaním  viacnásobných darcov krvi Zlatou a Diamantovou plaketou MUDr. J. Janského a medailou MUDr. Kňazovického
13.06.2018

Družstvá prvej pomoci dospelých súťažili v Breze

Dňa 09.06.2018 sa  pod  záštitou starostu Obce Breza Ing. Ladislava Matejčíka.  a v spolupráci s MS SČK Breza konal V. ročník súťaže družstiev prvej pomoci  dospelých , ktoré sú vytvorené z vyškolených dobrovoľníkov  miestnych spolkov SČK na Orave
01.03.2018

Územný spolok SČK Orava bilancuje rok 2017

V Územnom spolku  SČK Orava je evidovaných 70  Miestnych spolkov SČK .  Ich členovia sa v tomto období stretávajú na  svojich zhromaždeniach, aby zbilancovali svoju činnosť za rok 2017 a dohodli sa,  aké aktivity  budú realizovať v tomto roku. Medzi  Miestne spolky SČK, ktorých členovia sa už v rámci Zhromaždenia členov  zišli, patrí i MS SČK Istebné.
01.03.2018

V Zákamennom na Orave učili zachraňovať v poľskom jazyku

Do Slovensko-Poľského projektu sa zapojil aj  SČK
20.02.2018

Školenie prvej pomoci učiteľov zdravotníkov

Školenie prvej pomoci učiteľov zdravotníkov
0/0

Miestne spolky

Územná pôsobnosť v okresoch: Dolný Kubín, Námestovo a Tvrdošín:

  1. Beňadovo
  2. Bobrov
  3. Breza
  4. Čimhová
  5. Dolný Kubín II
  6. Dolný Kubín 6
  7. Dolný Kubín NsP
  8. Habovka
  9. Hladovka
  10. Horná Lehota
  11. Istebné
  12. Klin
  13. Kňažia
  14. Krásna Hôrka/ Tvrdošín/
  15. Kraľovany
  16. Liesek
  17. Leštiny
  18. Lokca
  19. Lomná
  20. Medzibrodie
  21. Mútne
  22. Námestovo
  23. Nižná n/O
  24. Or. Biely Potok
  25. Oravský Podzámok
  26. Oravské Veselé
  27. Osádka
  28. Podbiel
  29. Pucov
  30. Rabča
  31. Sedliacka Dubová
  32. Suchá Hora
  33. Trstená
  34. Trstená N s P
  35. Tvrdošín Medvedzie
  36. Vaňovka
  37. Vasiľov
  38. Vavrečka
  39. Vyšný Kubín
  40. Zábiedovo
  41. Zákamenné
  42. Záskalie
  43. Zuberec
  44. Zubrohlava
  45. Žaškov
  46. Oravská Polhora

Stredné školy – rozvoj aktivít  s ČK:

  1. Gymnázium  P.O.Hviezdoslava Dolný Kubín
  2. Gymnázium Antona Bernoláka Námnestovo
  3. Gymnázium Martina Hattalu Trstená
  4. Stredná zdravotnícka škola Dolný Kubín
  5. Stredná odborná škola obchodu a služieb Dolný Kubín
  6. Stredná odborná polytechnická škola Dolný Kubín
  7. Obchodná akadémia Dolný Kubín
  8. Stredná odborná škola Námestovo
  9. Stredná odborná škola technická Námestovo
  10. Spojená škola Slanická osada Námestovo
  11. Spojená škola Nižná n/Oravou
  12. Spojená škola Medvedzie
  13. Gymnázium Tvrdošín
  14. Stredná odborná škola lesnícka Tvrdošín
  15. Súkromná stredná odborná škola Dolný Kubín